Tavič, pomocné práce
ALUPRESSING - slévárna, s.r.o.
Blansko
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce. Po roce možnost prodloužení smlouvy o další 1 rok, nebo přechod na dobu neurčitou.

současné době 2 směnný provoz, do budoucna i 3 směnný provoz.Náplň práce : tavení materiálu - hliník, zinek, apretace odlitků.

Požadujeme : pracovní spolehlivost, snaha o zaučení, dodržování technolog. postupů, smysl pro pořádek, flexibilita. Praxe vítána (případně zaučení).

Nabízíme : mzdové rozpětí 20.000 - 25.000 Kč, 1 / 2 roční a roční odměny, možnost teplé stravy, po stabilizaci penzijní připojištění, po zkušební době bonus 2.

000 Kč, proplacení zdravotních prohlídek, budujeme nové pracovní prostředí. V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email- pernicova alupressing.

cz. Do předmětu zprávy uveďte : zájem o práci TAVIČ.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost