Ostatní stavební inženýři
GEARS PLUS, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Charakteristika vykonávané činnosti : - Příprava podkladů pro zadání projektových dokumentací (investice nebo opravy)- Svolávání výrobních výborů u rozpracovaných projektových dokumentací, kontrola projektových dokumentací vč.

Soupisu prací a kontrola zapracovaní připomínek, - Kontrola dokladových složek inženýrské činnosti případně její doplnění či zajištění, - Zpracování návrhů plánů oprav a investičních plánů,- Příprava a uzavírání smluv se subdodavateli a kontrola jejich plnění.

Znalost ruštiny, češtiny, ukrajinštiny pro domluvení se zákazníky.Adresa pro uchazeče je Zdiměřická 12, Praha 4 - Chodov, 149 00 prosíme předem kontaktovat na tel.

Čísle 777 238 672. Doba určená pro uchazeče je na výše uvedené adrese a to v pondělí a ve čtvrtek od 12 : 00 do 14 : 00 kontaktní osoba je Elena Naklacevskaia

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost