Operátor výroby - seřizovač
Morava Wood Products s.r.o.
Uničov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt možný POUZE telefonicky (v době od 9 : 00 hod. do 11 : 00 hod., od 13 : 00 hod. do 15 : 00 hod.) nebo e-mailem.Co pozice obnáší?

 • Preventivní údržba stroje.- Nastavení stroje před počátkem výroby.- Kontrola chodu stroje a správného nastavení.- Kontrola výstupního materiálu, kontrola vad a nesrovnalostí.
 • Aktivní zapojení při chodu stroje.- Vzájemná spolupráce s nadřízeným i s kolegy ve výrobě.Co očekáváme?- Min. výuční list ve strojírenském nebo technickém oboru.
 • Praxe na obdobné pozici výhodou (zaučíme i absolventy).- Orientace v technické dokumentaci.- Dobrý zdravotní stav.- Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost.
 • Práce na dvousměnný provoz- Náborový příspěvek 10.000 Kč- Příspěvek za dovedení nového zaměstnance 5.000 Kč- Kaizen bonus systém - odměna za zlepšení výroby- Volné víkendy- Příplatky za přesčasy placené nad rámec zákona- Vzdělávání (školení, rozšiřující školení a kurzy)- Zvýhodněné palivové dřevo a firemní produkt- Káva na pracovišti za zvýhodněnou cenu, sodobar.
 • Kariérní a finanční růst- Dovolená navíc dle odpracovaných let ve firmě- Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky.
 • Odměny za loajalitu- Firemní akce 2x do roka- Zabýváme se potřebami každého zaměstnance.- Šetrnost k životnímu prostředí.- Nástup možný ihned
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost