VEDOUCÍ PROJEKTŮ S NJ/AJ
AC Jobs
Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny

Jste zkušený vedoucí projektů či projektový manažer? Mluvíte německy nebo anglicky a chcete jazyk používat? Vedli jste někdy tým, jednali se zákazníky a dodavateli?

Elektrotechnika je Vaší vášní? Odpovězte a já Vám nabídnu pozici, která se neodmítá. Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá posilu na pozici : VEDOUCÍ PROJEKTŮ S NJ / AJ

Pracovní náplň

  • Vedení projektů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Jednání o cenách a podmínkách
  • Monitoring trhu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Co požadujeme?

  • VŠ elektro vzdělání
  • Praxi v elektro výrobě na podobné pozici
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny PODMÍNKOU
  • Dynamickou osobnost s přirozenou autoritou
  • Zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu a technickou zdatnost
  • Co nabízíme?

  • Moderní zázemí se super technologiemi
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravu
  • Školení, kurzy
  • Nástup možný ihned
  • Míso výkonu práce : Okres Ústí nad Orlicí
  • Step 2