Pekař - Míchač
Breadway a.s.
Praha hl.m., Praha
před 5 dny
source : Hitprace

KONT. : Osobní jednání Út a St 9-11,30 hod., Vlastibořská 2790 / 4, Horní Počernice, P 9. V případě zájmu zašlete životopis na e-

mail : personalistika breadway.comZajištuje dodržení receptur, technologických postupů a doby míchání. Mísí těsta a směsi podle připravovaných výrobků.

Nastavuje fermentaci, vede příslušné dokumentace (dohledatelnost, PČD, CP, CCP). Namátkově provádí laboratorní testy pro analýzu a kontrolu kvality surovin, polotovarů i hotového pečiva.

Zodpovídá za přípravu a mísení těsta na pomalu zrající lince. Pracovní doba : Po, Út, St, Čt : 5 : 30 - 17 : 00, 17 : 00 -

5 : 00. Nástupní plat 22300Kč, po zaškolení 31000Kč. Požadujeme : manuální zručnost, spolehlivost, estetické cítění, flexibilita..

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost