Vývojáři softwaru
eMan s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. : použijte odpovědní formulář nebo telefonicky na č. : použijte odpovědní formulář, kont.

osoba : Zuzana Klímová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Předchozí zkušenosti s vývojem software min. 1 rok Komplexní znalost celého vývoje pro danou platformu od počátku vývoje, přes procesy testování až po nasazení aplikace Přehled v často používaných 3rd party technologiích a knihovnách Schopnost samostatného přístupu k řešení problémů Předchozí zkušenosti s technickým vedením projektu výhodou Znalost angličtiny na pokročilé úrovni ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Pružná pracovní doba Možnost práce z domova Občerstvení na pracovišti Školení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost