Systémoví analytici
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha-Motol, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. použijte odpovědní formulář kontaktní osoba Vršecká Erika UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Příprava dokumentace pro analýzu dopadů, testovací případy a migraci kódu Pracovní zkušenosti se serverem SiteCore CMS Pracovní zkušenosti v jazyce C #, Asp.

net, MVC, SQL Serveru, MVC, jQuery / JavaScript, HTML / CSS Pracovní zkušenosti se systémy JIRA a Sharepoint Vynikající schopnosti při ladění a používání kódu Silná komunikace a týmová koordinační dovednosti ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost