Personalista/asistentka ředitele
Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka, Praha 4-Braník. Roškotova 4
Praha, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka, Praha 4-Braník. Roškotova 4 .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Roškotova 1692 / 4, Praha 4 (Praha), 14000
  • Přidáno : 14.7.2018
  • Personální referenti :

    MVP : Roškotova 1692 / 4, Praha 4

    Kontaktovat e-mailem jelinkova.martina kjj.cz

    Požadavky :

  • přehled v oblasti personalistiky a personálních procesů (výhodou oblast školství),
  • znalost Zákoníku práce, Školského zákona, Zákona o pedagogických pracovnících,
  • výborné organizační schopnosti a proaktivní přístup, týmová spolupráce, vynikající komunikační dovednosti,
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, internet), práce v programu VEMA výhodou.
  • Náplň práce :

  • zajišťování a vedení personální agendy, komplexní výkaznictví v oblasti personální agendy, stanovování kvalifikačních předpokladů, zajišťování vzdělávání a školení pracovníků, úzká spolupráce se mzdovou účtárnou,
  • zajišťování chodu kanceláře ředitele školy, vyřizování služební korespondence, zakládání dokumentace školy, připravování a organizování prezentací a jednání.
  • Zaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc, příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)