PRACOVNÍK - PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V TERÉNU, OSOBNÍ ASISTENCE (vhodné i pro OZP)
Podané ruce - osobní asistence
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

A11 z : 19 / 8 / 2021 (vhodné i pro OZP) a : 11 / 1 / 2022Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk.

Podmínkou : - zájem o práci v terénních sociálních službách- empatický přístup- předložení výpisu z RT- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.

Požadujeme : - minimálně základní vzdělání a kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (možnost doplnění povinného vzdělání absolvováním akreditovaného kurzu v průběhu zaměstnání - nehradíme).

 • pracoviště Frýdek-Místek, Paskov, Sviadnov, Staříč a okolíVýhodou : - praxe v sociálních službách.Nabízíme : - hlavní pracovní poměr, možnost i na zkrácený pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou - nástupní mzda 20 000 Kč při plném úvazku - po zkušební době a jednom roce navýšení.
 • E-stravenky- nenárokové složky mzdy ve formě osobního ohodnocení a odměn - zaškolení, metodické vedení, odborné semináře, supervize - 25 dnů řádné dovolené- zdravotní volno (sick days).
 • Životopis zašlete emailem. Kontakt telefonicky, emailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost