DISPEČER/-KA - JIČÍN ( S RUŠTINOU/RUMUNŠTINOU)
C.S.CARGO a.s.
Jičín
před 3 dny
source : Hitprace

DISPEČER / -KA - JIČÍN ( S RUŠTINOU / RUMUNŠTINOU)V případě zájmu kontaktujte paní Kateřinu Němcovou na emailové adrese : katerina.

nemcova1 cscargo.cz nebo telefonním čísle : 493 506 265, 724 063 998Požadujeme : znalost ruštiny / rumunštiny - PODMÍNKA, SŠ vzdělání, znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy (dohody AETR, ) - VÝHODA, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, organizační a komunikační schopnosti, schopnost stanovit si priority a dosahovat cílů Náplň práce : příjem, evidence a koordinace dopravních zakázek, plánování, organizování, sledování a evidence přeprav, komunikace s řidiči, zákazníky, rychlé řešení problematických situací při přepravách, běžná denní operativaZaměstnanecké výhody : motivační odměny, firemní akce, stravenky a další benefityPozice je vhodná i pro absolventy / -ky.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost