Lékaři specialisté
Elimat investment s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Lékař pro kliniku estetické medicíny a korektivní dermatologie - Praha 5Klinika estetické péče Platan clinique, hledá lékaře na HPP, DPP nebo externí spolupráci.

Naše centrum nabízí nadstandardní péči vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů. Zaměřujeme se na zdraví a krásu pleti, její zpevnění, antiaging, výplně vrásek, hubnutí a vlasovou problematiku.

Požadujeme : o vysokoškolské vzdělání ve zdravotnictví podmínkouo praxe v oboru výhodouo aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka - výhodou, není podmínkou (angličtina, němčina)o svědomitost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupovánío nasazení a zájem o estetiku a korektivní dermatologiio vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracovištěNabízíme : o práci v příjemném prostředí o mzda 500-800Kč / hod Nástup ihned.

Profesní životopis zasílejte na vedeni elimat.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost