Strojní operátor CNC
EUTECH akciová společnost
Šternberk, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Nádražní č.p. 1617 / 1, Šternberk. Nástup možný ihned.Pro naši divizi Kovoobrábění hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojní operátor CNC.

Jaká je náplň práce?- samostatně a odborně provádí práce nutné při strojním obrábění materiálu soustružením- ošetřuje a udržuje soustružnické stroje a provádí jednoduché opravářské práce- seřizuje stroje v průběhu výroby, vyžadují-li to okolnosti (výměna nástrojů, ostření nástrojů, nedodržený požadovaný parametr součástky)- po dohodě s technologem provádí programové korekce- ve stanovených intervalech provádí proměřování vyrobených součástek za použití různých měřicích a zkušebních přístrojůKteré vědomosti a znalosti byste měli mít?

 • orientace v technické dokumentaci- praktické myšlení a schopnost samostatného rozhodování- znalost práce s měřidly- min.
 • SOU (strojírenský obor)Nabízíme : pět týdnů dovolené, stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti, dotované podnikové stravování, příspěvek na Vánoce a letní dovolenou, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance, firemní akce.

  Prac. poměr na dobu určitou. Po odpracovaném roce se uzavírá smlouva na neurčito. Jedná se o třísměnný provoz - ranní 6 : 00 - 14 : 00 hod.

  odpolední 14 : 00 - 22 : 00 hod., noční 22 : 00 - 6 : 00 hod. (začíná se noční v neděli a končí odpolední v pátek).Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis POUZE na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář nebo volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost