Backend vývojář/ka - web, C#
Alza.cz
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Proč pracovat u nás v Alze?Protože jsme nejlepší : )V ČR nenajdeš většího hráče na poli e-commerce. Každý rok rosteme tempem, o kterém si většina jiných firem může nechat zdát.

Návštěvnost našeho webu tomu odpovídá ve špičkách obsloužíme přes 1,5 miliónu návštěvníků za den.Že neznáš nic protivnějšího, než je náš milovaný maskot?

Jasně, ale kolik najdeš kamarádů, kteří o nás nikdy neslyšeli? : )A v neposlední řadě - rozhodně nemáme problém s prací na remote, pokud se s námi občas v Pr

Co u nás budeš dělat?

Sloužíme businessu, nejsme software house. Takže hlavně implementace nových fíčur podle přání našich guru na SEO, marketing a UX. A prodej ten nás živí.

Ale zároveň odmazávání technického dluhu a transformace naší aplikace na architekturu odpovídající 21. století. Jaký že je rok?

Ale no tak, nebuď hnidopich : )

Čekáme růst raketovým tempem i v dalších dekádách (fungujeme už 25 let) a potřebujeme na to být připraveni.

Koho hledáme?

Vývojáře / ku pro backendovou část našeho webu.

Píšeme v C# a většina současné aplikace je postavená na .NET Frameworku 4.6 - protože jsme ji nenapsali před rokem. Spíše před deseti.

Jinak by taky byla v .NET Core , že jo. Tam ji ale chceme dostat. Jo a taky se zbavit monolitu a nahradit jej menšími službami .

Ne úplně mikroslužbami, ale chápeme se. Něco modernějšího a více in. No a k tomu potřebujeme i Tebe.

Měl / a bys mít v .NET něco odprogramováno, základy algoritmizace se u nás nenaučíš. Rádi pracujeme s lidmi, kteří programování berou jako řemeslo a chtějí jej dělat dobře.

Kteří vědí, že existují návrhové vzory a proč jsou dobré.

Kteří mají rádi čistý kód.

Kteří si s chutí napíšou i nějaký ten unit test .

Kteří už někdy slyšeli o SOLIDních principech . No a v gitu bys měl / a být jako doma.

Velkou částí naší práce jsou RESTová APIčka . Takže bys měl / a vědět, jak se navrhují. Že sloveso nepatří do routy. Prostě základy dobrých REST mravů.

Naši kolegové z frontendu se nedávno zamilovali do Reactu a chtějí si ho vyzkoušet. Další klient jsou mobilní aplikace. I ty si píšeme in-house.

Jako všechno u nás ve firmě.

Všichni v týmu nemluví česky, takže by ses měl / a domluvit i anglicky .

No a pokud Tě zajímá to, s kým se v Alze potkáš, koukni na naše kariérní stránky https : / / www.alza.cz / kariera / oddeleni / it.

Hledáme

 • Česky - domluvit se
 • Anglicky - čtení dokumentace
 • Úroveň : Junior
 • Úroveň : Medior
 • Úroveň : Senior
 • SŠ Vzdělání
 • VŠ Vzdělání
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost