PRODAVAČ/-KA MASA A UZENIN
MAKOVEC a.s.
Vítkov, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace
 • KO : Suffnerová Renáta, tel : 601 215 664 nebo Stančík Vladimír, tel. : 777 713 739 v době od 7 : 00 - 16 : 30 hod., e-mail : stancik.
 • makovec.cz. Osobní kontakt na prodejně ve Vítkově je možný po předchozí telefonické domluvě. Nižší střední odborné vzdělání, dvousměnný provoz, mzda 120 Kč / hod.

 • prémie, nástup možný IHNED, jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti 19 hod. týdně.Požadujeme : průkaz pro práci v potravinářství, flexibilitu, praxi v přímém (pultovém) prodeji čerstvých potravin - maso vítáno, komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkům.
 • Možnost práce po celý týden při zástupu za dovolenou.Pracoviště : Vítkov, Opavská 1019 (při Penny Marketu)Výhody : jídelní kupony (stravenky) v hodnotě 148,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost