Referent/ka prodeje
BROUK s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Určeno pro OZP s maximálně 2. st. invalidity.Místo výkonu práce : Ostrava Mar. HoryKontakt : emailemŘidičské oprávnění skupiny BPracovní doba po - pá 7,30 - 15,30hHledáme do našeho týmu schopného a výkonného člověka na pozici administrátor zakázek a přímého prodeje vypracování cenových nabídek pro velkoobchodní zákazníky.

zadávání zakázek do našeho systému. správné a včasné dodaní objednaného sortimentu zákazníkem uživatelská znalost práce s PC praxe v prodeji velkoobchodu i maloobchodu komunikace se zákazníky schopnost orientace v širokém sortimentu nabídky společnosti chuť učit se novým věcem soustředit se na více věcí najednou samostatnost a spolehlivost trestní bezúhonnost práce s peněziBenefity : Stravenky, výhodný mob. Tarif, sick days

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost