OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ
LUKOV Plast spol. s r.o.
Český Dub
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Zámecká 191, 463 43 Český Dub a Ještědská 287 / 37, 460 07 Liberec.Obsluha strojů a montážních zařízení, odebírání a kontrola kvality výrobků, jejich uložení do obalu.

Průběh výroby zadáváte do elektronického systému a vyplňujete dokumentaci. Udržujete pořádek, předáváte pracoviště v pořádku další směně.

S námi pracujete v malých týmech, kde vás všemu naučí, v čistém a moderním prostředí. Práce je lehká, výrobky mají nízkou hmotnost.

 • Na některých pracovištích je možná práce v sedě. Dostanete od nás pracovní oděv a lehkou pracovní obuv, nástroje, ochranné pomůcky.
 • Od vás chceme spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, dodržování pracovních postupů, ochotu učit se novým věcem a aktivní spolupráci v týmu.

  Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze čtyř jídel. Z ceny menu 75,- Kč platíte jen 35,- Kč.

  K tomu můžete získat další výhody navíc : příspěvek na dopravu, po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj.

  případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.Hlásit se e-mailem, telefonicky (488 881 142 nebo pro ČR zelená linka zdarma 800 023 004), popř. osobně

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost