SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH CNC STROJŮ
Ammann Czech Republic a.s.
Nové Město nad Metují, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ammann Czech Republic a.s. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Náchodská 145, Nové Město nad Metují 1 (Nové Město nad Metují), 54901
 • Přidáno : 2.1.2019
 • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů :

  Společnost Ammann Czech Republic a.s. je předním celosvětovým dodavatelem obaloven, betonárek, strojů a služeb stavebnímu průmyslu se základním zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury.

  CNC OBRÁBĚČ / -KA

  Pracovní náplň : provádí práce na konvenčních a CNC strojích podle technické dokumentace a technologických návodů, plní úkoly zadávané vrchním mistrem a směnovými mistry střediska obrobna.

  Požadavky : vyučení ve strojním nebo příbuzném oboru, praxe v obdobné profesi vítána, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost k plnění mimořádných úkolů.

  Zaměstnavatel nabízí : perspektivní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, pružnou pracovní dobu 37,5 hod. týdně, motivující finanční ohodnocení, roční výkonnostní odměnu vázanou na hospodářský výsledek společnosti, benefity společnosti -

  příspěvek na dojíždění, penzijní spoření, kafetérie 700 bodů měsíčně; zvýhodněné stravování v sídle zaměstnavatele, zvýhodněné volání, možnost vzdělávání a odborného rozvoje, firemní kurzy anglického jazyka, 5 týdnů dovolené.

  Pokud Vás naše nabídka zaujala, předejte Váš strukturovaný životopis e-mailem na adresu job.acz ammann-group.com

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Hrubá mzda : 23 000 26 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost