OBCHODNÍ / PROJEKTOVÝ MANAŽER V IT (plný či zkrácený úvazek)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do mladého a dynamického IT startupu hledáme obchodního manažera na nepřímý prodej (skrze obchodní partnery) s přesahem do oblasti řízení projektů.

Praxi z alespoň jedné oblasti vítáme. Aktivní angličtina je nutností a další cizí jazyky pak třešničkou na dortu. CO BUDETE DĚLAT?

Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti u IT partnerů Komunikovat se zahraničními partnery a klienty Koordinovat rozjeté i nové projekty Spolupracovat při nastavování procesů Hlídat termíny dokončení projektůNabízíme : Práci v mladé a dynamické IT firmě 30 60 000 Kč (fix + provize) Plný či zkrácený úvazek Flexibilitu a velký prostor pro seberealizaci Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost