Vedoucí anorganické laboratoře
Macco Organiques, s.r.o.
Bruntál, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Zahradní 1938 / 46c, BruntálNÁPLŇ PRÁCE : " vedení pracovníků anorganické laboratoře" odpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reporting" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)" správa dokumentace a platných norem systému jakosti" účast na interních a externích auditechNABÍZÍME : " pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba" týdenní pracovní doba 37,5 hod.

pružná pracovní doba" mzdové ohodnocení : o nástupní mzda od 37.800 Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) + mimořádné a roční odměnyo pravidelný růst mzdy" firemní benefity : čtvrtletní a roční prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el.

platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, zajištění ubytování a jiné" možnost odborného růstuPOŽADAVKY : " VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu anorganických solí) " praxe v chemické / analytické laboratoři minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího laboratoře nebo jeho zástupce (organizace práce laboratoře, řízení pracovníků).

znalost metodologie práce v analytické laboratoři (kalibrace, vyhodnocení správnosti a přesnosti analýz, korektivní kroky).

znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS) " znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)" znalost anglického jazykaPŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP : " ihned / dle dohodyHlásit se na e-mail personalni macco.

cz nebo na tel. č. 555 530 312Z : 17.6.2022 A : 4.8.2022

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost