Zákaznická linka Vodafone
Comdata Czech a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

případě zájmu kontaktuje firmu na e-mail nebo telefonicky. Tel. : 774 203 499, e-mail : alice.kubankova comdatagroup.comZákaznická linka VODAFONE - Zákazníci volají Vám!Patříš do skupiny lidí, kteří si myslí, že je životopis přežitek?

Že přesně nevystihne Tvoji osobnost, dovednosti a zkušenosti?Sázíš raději na osobní setkání?My také! Není pro nás důležité to, v jakém roce si ukončil školu nebo kdo byl Tvůj poslední zaměstnavatel.

Ušetři si čas, pošli nám pouze Tvůj kontakt a zbytek nech na nás.Jaká bude Tvá náplň práce?Tvou náplní práce bude vyřizovat příchozí hovory zákazníků společnosti Vodafone, zodpovídat jejich dotazy a nacházet pro ně co nejlepší řešení šité na míru.

Součástí je také navyšování hodnoty zákazníka.Na co se u nás můžeš těšit?* Hodinovou mzdu + bonusy + jednorázovou odměnu za splnění certifikace ve výši 4 000 Kč* Variabilní složku mzdy, kterou máme BEZ OMEZENÍ, výdělek tak je v Tvých rukou!* Bonus pro nováčky ve výši 7 500 Kč a přivydělat si můžeš i 10 000 Kč doporučením nového kolegy.

 • Kompletně neomezený tarif za symbolických 94 Kč / měsíčně.* Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (25 dnů dovolené, stravenky, Multisport karta,* Benefit karta, internet a digitální televize, 100 bodů do Vodafone Galerie a slevy u partnerských společností).
 • Možnost odkupu telefonů a zařízení za zvýhodněnou cenu, speciální nabídky slev pro rodinné příslušníky a známé.* Staneš se součástí super kolektivu (jsme mladí, starší, nejstarší - věk pro nás nehraje žádnou roli).
 • Rádi se bavíme na firemních večírcích a akcích, které momentálně probíhají online.* Práci na hlavní pracovní poměr.* Práci na ranní a odpolední směny (některé dny v měsíci pracujeme i o víkendu)* Nástup : dle domluvyHledáme kolegu, který : * Je komunikativní a umí druhé nadchnout pro věc.

 • Nebojí se jít si za svým a nabídnout zákazníkovi řešení na míru.* Ví, co je zodpovědnost a je časově flexibilní.* Umí pracovat na PC.
 • Není negativista, máme rádi usměvavé kolegy. : -)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost