SEŘIZOVAČ STROJŮ VE VÝROBĚ, OSTRAVA
Grafton Recruitment
Ostrava
před 3 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte vzdělání technického typu a rád / a byste pracoval / a pro výrobní společnost s dlouholetou tradicí jako seřizovač strojů?

Hledáme nového kolegu přímo do Ostravy!Náplní Vaší práce bude : *zajištění plynulého a spolehlivého chodu výrobních strojů jedoucích v nepřetržitém provozu*oprava strojů, tak aby omezení výroby bylo minimální*pravidelná údržba strojů

BENEFITY :

  • 13. plat*5 týdnů dovolené*docházkový bonus*příspěvek na stravování*sleva na firemní výrobky
  • POŽADAVKY :

  • min. výuční list technického směru*manuální zručnost
  • Požádat