ZIMA SNŮ - instruktor lyžování a snb
YELLOW POINT, spol. s r.o.
Hradec Králové
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Na zimní sezónu 2020 / 2021 hledáme nové instruktory lyžování / snb / dětské výuky.

Staň se instruktorem v lyžařské škole Yellow point a zažij zimu snů.

Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura. Od roku 1999 umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice.

NÁPLŇ PRÁCE : Výuka lyžování a snowboardingu od základů až po pokročilé.

K získání práce instruktora je potřeba vlastnit lyžařskou nebo snb licenci. Ještě nemáš licenci? Nevadí. Poskytneme ti možnost účastnit se kurzu a pomůžeme ti s financováním.

Studuješ, chceš si přivydělat, ale nemůžeš pracovat celou zimu? Po domluvě je možné pracovat jen víkendy, svátky, prázdniny nebo pouze nárazově.

Pošli nám svůj životopis a my se budeme těšit na zimu!

Co od vás očekáváme

Naši klienti jsou převážně děti, proto očekáváme kladný vztah k dětem, trpělivost, spolehlivost a především slušné vystupování.

Často výuka probíhá i v cizím jazyce. Je tedy dobré disponovat alespoň jedním světovým jazykem na komunikativní úrovni.

Co vám nabízíme

155 - 390 Kč / hod + odměny

ubytování ZDARMA

zvýhodněné stravování

získání instruktorské licence za zvýhodněnou cenu (APUL)

doškolování a tréninky lyžařské techniky

skipass

firemní oblečení (ALPINE PRO, Völkl...)

slevy na nákup sportovního vybavení

možnost celoroční spolupráce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.