SENIOR JAVA VÝVOJÁŘ/KA
2N Telekomunikace
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Dobrý den,jmenuji se Marek Rubáš a ve 2N mám na starosti jednu ze sekcí vývoje. Do našeho týmu hledám zkušeného Java vývojáře pro vývoj našeho rychle se rozvíjejícího cloudového portálu, jehož účelem je zvyšovat hodnotu našich hardwarových produktů.

K portálu je dnes připojeno více než 100 tisíc zařízení a využívají ho tisíce zákazníků. V horizontu několika málo let má ambici obsluhovat desetkrát více zařízení i zákazníků.

Hledáme kolegu / kolegyni do kanceláře v Praze nebo Hradci Králové.### Co u nás budete dělat* Rozvíjet cloudový portál pro vzdálený dohled a správu 2N zařízení* Pracovat s moderním technologickým stackem* Řešit zajímavé úkoly z oblasti High Availability, distribuovaných systémů a škálovatelnosti* Pracovat v cross-functional týmu a spolupracovat s dalšími kolegy z DevOps, Testery, UX, vývojáři HW, * Podílet se na komplexním řešení pro zákazníky se zapojením SW a HW* Podílet se na analýze a vývoji požadavků od Product Ownera v rámci Scrum týmu* Naučíte se spoustu nových věcí a budete řešit různorodé úkoly

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost