PHP Developer
Pro-idea s.r.o.
Teplice
před 2 dny
source : Hitprace

99 % našich systémů píšeme v Nette frameworku v PHP.Jsi náš člověk, pokud : se považuješ za samostatného seniorního programátora, který dokáže konzultovat svou práci s kolegy, chápeš principy KISS, SOLID, ovládáš základy Bashe,umíš udělat kompromis mezi implementací a cenou.

PS : Nezáleží nám na frameworku, ve kterém si programoval.Co budeš dělat : Podílet se na konstrukci globálního backend stacku.

Vyvíjet, analyzovat a navrhovat nová řešení.Spravovat již funkční weby.Minimalizovat technologický dluh.Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené plus sick days, home office, účast na konferencích a školeních hrazených firmou, páteční společné obědy, večírky, grilovačky a další firemní akceHlásit se e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost