Optometrista/Optik
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kralupy nad Vltavou, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme kolegu který má vzdělání a zkušenosti jako optometrik.Co budete dělat : Do našeho kolektivu rádi přijmeme novou tvář na pozici optometrista / optik.

Můžeš být student rodič na rodičovské dovolené nebo jen chceš částečný úvazek nebo přivydělej k důchodu. Vyšetření znaků klientů.

Doporučení vhodných čoček a brýlí.Pomoc při prvním zavedení kontaktních čoček.Prodej a poradenská činnosti spojená s vyšetřením.

Co požadujeme : Vzdělání v oboru optik / optometrik (nejméně bakalářské studium).Aktivní řidič.Pochopení potřeb klienta.Co nabízíme : Práce je vhodná i na částečný úvazek nebo studenty.

Určitě se domluvíme.Mzda 30.000-35.000-.Služební vůz k užívání.Provize s prodaného zboží.Budeme rádi když nám napíšete nebo zavoláte na tel.

použijte odpovědní formulářVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost