Test Developer – web aplikace pro PLC S7-1500
Siemens
Plzeň, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Test Developer web aplikace pro PLC S7-1500 Hledáme člověka na pozici vývoje automatizovaných testů pro řídící systémy Siemens S7-1500.

Pracujeme s nejvýkonnějšími řídicími systémy rodiny Siemens SIMATIC, které jsou běžně nasazovány na místech jako automobilky, letiště, energetika, potravinářský průmysl.

Představují světovou špičku a jejich kvalita a spolehlivost stojí na prvním místě. Více informací hledejte zde : https : / / www.

siemens.com / global / en / home / products / automation / systems / industrial / plc / simatic-s7-1500.html Budete se věnovat především AUTOMATIZACI webových testů naším cílem je mít plně automatizované testy frontendu i backendu webserveru pro PLC Těšit se můžete zejména na bonus za nástup do společnosti ve výši 100 000 Kč relokační balíček ve výši 50 000 Kč 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office individuální rozpočet na benefity ve výši min.

24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění Co u Vás oceníme zkušenosti v oblasti vývoje a testování webových aplikací znalost objektově orientovaného programování, např.

C#, Java, Python znalost HTML5 a CSS, Javascriptu a debuggingu ve web browserech znalost nástrojů Selenium, Appium a uživatelská znalost různých operační systémů výhodou znalost PLC SIMATIC výhodou ochotu pracovat v kolektivu a podílet se na agilním vývoji (Scrum, Kanban) znalost Aj denní komunikace Proč pracovat u nás?

Chcete lépe poznat, kdo jsme a čemu se věnujeme? NEPOŽADUJEME okamžitou znalost výše uvedených požadavků, ale spíše nemít strach se věci doučit za běhu.

nabízíme práci na zajímavých projektech, které se vyvíjí a testují přímo v Plzni. Spolupráce mezi vývojáři a testery Vám umožní nahlédnout do jiných oblastí a posunovat vlastní rozvoj.

sídlíme v nových kancelářích přímo v centru Plzně. Jsme snadno dostupní pomocí MHD, nebo třeba na kole (máme vlastní kolárnu).

přímo v budově se nachází restaurace Comix, kde se můžete rychle a dobře najíst. Nebo můžete využít bohatou nabídku restauraci v okolí.

podporujeme práci z domova. Každý zaměstnanec je vybaven potřebným IT balíčkem (monitory, sluchátka, klávesnice, ), aby mohl bezproblémově pracovat z domova.

Organization : Advanta Company : Siemens, s.r.o. Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost