Manipulant/ka obalů (interní logistika)
FOREZ s.r.o.
Sázava, CZ
před 23 hodinami
source : Easy-prace.cz

Zajišťuje interní logistiku obalů zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem VZV (ještěrka).

Požadujeme : Výhodou je min. výuční list, VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma.Nabízíme : 25 dní dovolené bez podmínek.

Odměna za plnou docházku. Věrnostní odměny. Odměna za doporučení nového zaměstnance. Odměna životní výročí. Příspěvek na penzijní připojištění.

Firemní tábory. Příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty. Svozová doprava (svozové auto, zastávky dle potřeby).

Sportovní a kulturní akce. 7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden).Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost