Pomocný/á uklízeč/ka OZP
Bartoň a Partner s.r.o.
Lipová-lázně, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

AKTUALIZACE 31.1.2020První kontakt telefonický : - telefonicky na tel. číslo : použijte odpovědní formulář, v pracovní dny vždy od 7 : 30 hod do 16 : 00hodUchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází!!!Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č.

435 / 2004 Sb. PRACOVNÍ DOBA : - bude domluvena dle časových možností uchazečů - práci je možné vykonávat dopoledne, odpoledne, i o víkenduMÍSTO VÝKONU PRÁCE : - Lipová-lázně 765PRACOVNÍ NÁPLŇ : - jednoduché pomocné úklidové práce - setření stolu, vynesení odpadkového koše apod.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost