Disponent / Disponentka
Annonce
Ostrava, CZ
před 4 dny

Místo výkonu práce : Pohraniční / , Moravská Ostrava . em, telefonicky. Na naši rozrůstající se pobočku hledáme nového kolegu na pozici disponenta dopravy.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která patří k jedním z největších firem v našem oboru. Požadujeme : - praxe v oblasti dopravy (výhodou) - komunikativní znalost Anglického nebo Německého jazyka (výhodou) - časovou flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem - znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) - komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni - loajalitu a týmový přístup k práci Náplň práce : - komunikace se zákazníky a smluvními partnery - zpracování cenových nabídek na konkrétní poptávky zákazníků - zajišťování přeprav ( organizace a realizace zakázek spojených s přepravou zboží, sledování průběhu přepravy), komunikace se zákazníky, práce s pohledávkami - samostatné řešení problémů spojených s přepravou - zpoždění, prostoje, vytěžování, poškození či ztráta zboží, nedodržení požadovaných podmínek přepravy, neuhrazení faktur Nabízíme : - odpovídající platové ohodnocení - fixní plat + prémiový řád - pravidelná školení, firemní akce, bonusy atd.

 • práci v moderním prostředí - navýšení dovolené za každý opracovaný rok - . a . plat, stravenky, kartu Multisport - smlouvu na dobu neurčitou po půl roce - Nástup možný ihned nebo dohodou Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe - Jistotu práce na HPP, smlouva na dobu neučitou po měsících.
 • Nástup možný ihned - Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti - Práce v moderním prostředí - Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů - Možnosti kariérního růstu NA VEDOUCÍHO DISPEČINKU - Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj - Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok) - Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc) - Individuální motivační příspěvky - Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí - Možnost Home Office - Příspěvky na dovolenou - Firemní akce, zájezdy, večírky Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

 • Práce s PC
 • Práce s PC - textový editor (Word)
 • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
 • Práce s PC - grafické programy PowerPoint
 • Práce s PC - internet a elektronická pošta
 • Nabízíme

 • Zvláštní prémie
 • stravenky, pravidelné zvyšování dnů dovolené, aj.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost