MISTR/-OVÁ VÝROBY
T-FLEXIBLE s.r.o.
Pardubice, Litvínov
před 5 dny
source : Hitprace

MISTR / -OVÁ VÝROBYPRACOVNÍ NÁPŇ : PP sjednán na 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.- řízení výrobních dělníků- řízení prací vykonávaných podle přesně stanovených postupů- organizuje práci dle pořadí zakázek ve výrobním plánu- zajíšťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce- spolupráce s jinými oddělenímiPOŽADUJEME : - organizační schopnost- zkušenost s vedením velkého kolektivu lidí - cca 80 zaměstnanců- využívání výpočetní techniky pro běžné kancelářské práce- znalost základních pracovně právních vztahů- technická představivost- schopnost přijmout zodpovědnost- výhodou praxe ve výrobní společnostiFyzicky náročná práce.

Zaměstnanecké výhody : prémie, možnost profesního vzdělávání, zázemí stabilní společnostiHLÁSIT SE : Bartáková Michaela, e-mail : michaela.

bartakova sapril.cz - zaslat životopis, do předmětu název pozice : MISTR VÝROBY, osobně pouze středa od 8 : 00 do 12.00 a od 13.

00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost