Zdravotní laboranti/laboratorní asistenti - centrální příjem - pracoviště Nový Jičín
Laboratoře Agel, a.s.
Nový Jičín, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Laboratoře Agel, a.s. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Revoluční 2214 / 35, Nový Jičín 1 (Nový Jičín), 74101
 • Přidáno : 17.8.2018
 • Odborní laboranti a laboratorní asistenti v oblasti zdravotnictví :

  z : 15.8.2018 Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme zdravotního / í laboranta / ku - laboratorního asistenta / ku - na oddělení centrálního příjmu, pracoviště Nový Jičín.

  Náplň práce : příjem biologického materiálu, příprava vzorků, práce s moderní laboratorní technikou, práce s výpočetní technikou -

  laboratorním informačním systémem.

  Požadujeme : ukončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant nebo ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant, popř.

  středoškolské vzdělání v oboru laboratorní asistent, spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem.

  Nabízíme : zázemí stabilní dynamické společnosti, moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv, platové podmínky dle platného mzdového předpisu, 5 týdnů dovolené + 3 dny placeného pracovního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění, odměny při životních jubileích, příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu, úhrada poplatků za registraci nelékařských pracovníků.

  Kontakt : Bc. Zuzana Buroňová, písemně na email : kariera agellab.cz

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 18 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost