Prodavač/ka potravinářského zboží
RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Rakovník, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitouNáplň práce : obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů.

Požadujeme : samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování.

Vyučení a praxe v oboru VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme.)Nabízíme : zaměstnání u firmy s 30ti-letou tradicí na trhu, možnost zkráceného úvazku (4 nebo 6 hod / den), možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity (nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABIT, zvýhodněné firemní půjčky.

Zajistíme důkladné zaškolení.Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem : tel. 724357433 (Po-Pá, 8 : 00-17 : 00 hod.) nebo e-mailem vrba rabbit.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost