Analytik provozu zón placeného stání
Technická správa komunikací hl. m. Prahy a.s.
Praha-Libeň, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

kontakt : Ženíšková Pavlína Ing., e-mail : pavlina.zeniskova tsk-praha.cz, prvotní kontakt emailem,místo výkonu : Lihovarská č.p.

1060 / 12, Praha 9. Nabízíme : zajímavou práci v přátelském kolektivu v lokalitě Balabenka Požadujeme : znalost MS Office více než dobrá, analytické myšlení, samostatnost, ŘP sk.

B, kreativita. Popis : kompletování reportů z provozu ZPS, analýzy provozních dat poskytovaných systémem ZPS, příprava podkladů pro vyhotovení rozboru hospodaření , příprava Výzev jednorázového plnění na dodávky služeb ZPS, provádění kontrol respektovanosti Nařízení hl.

Prahy, zajišťování aktuálního stavu podkladových řídících dat ZPS, příprava reportů jako podklad pro uhrazení plateb, souvisejících s transakčními náklady uživatelů ZPS, řešení podnětů a stížností uživatelů ZPS.

5 týdnů dovolené, benefity - stravenky, Multi benefits, indispoziční volno

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost