Statik
Personal Consult s.r.o.
Praha-Březiněves, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Projektová činnost při návrhu venkovních vedení (kresba, výpočty, texty), statické kontroly ocelových, příhradových konstrukcí stožárů, návrh a výpočet zemních základů stožárů, úpravy konstrukcí stožárů vč.

kontrolních výpočtů, výkresová dokumentace Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání v oboru (ideální je elektroenergetika nebo statika ocelových konstrukcí), velmi dobrá práce na PC ACAD (popř.

Microstation), SCIA (zaškolení), Word, Excel ; dobrá verbální komunikace, pečlivý a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, časová flexibilita ŘP.

B, ochota cestovat Nabízíme : Zajímavá práce ve stabilní společnosti v oblasti energetiky, místo vhodné i pro absolventy VŠ, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, možnost odborného růstu v rámci aktivi zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduální Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost