SUPPLY CHAIN MANAGER
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Pro nově vytvořenou pozici v mezinárodní výrobní strojírenské společnosti hledáme posilu, která se nebojí nových pracovních výzev -

stačí jen umět anglicky a mít zkušenosti z obdobné pozice : SUPPLY CHAIN MANAGER - VÝROBNÍ FIRMA

Pracovní náplň

  • zpočátku vedení 6 členného týmu (vedoucí skladu + skladníci) do budoucna je v plánu převzetí i oddělení nákupu
  • komunikace s kooperanty (vyjednávání termínů dodání)
  • nastavování, zefektivňování a optimalizace procesů
  • odpovědnost za tok materiálu (uvnitř firmy i směrem ven)
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace v rámci firmy)
  • schopnost vést a motivovat tým
  • znalost nástrojů 5S, Lean a Six Sigma
  • proaktivní a férový přístup
  • komunikativnost, zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • novou pracovní výzvu (možnost být součástí rozvoje společnosti)
  • kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus vyplácený pololetně
  • telefon i pro soukromé účely
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce : Brno východ
  • Požádat