Pracovník STROJNÍ ÚDRŽBY
Synthesia, a.s.
Pardubice
před 2 dny
source : AGROFERT

Pracovní náplň

 • údržbářské práce dle své specializacečtení a používání technické dokumentacezajišťění systému jakosti při údržbě výrobního zařízenípřevzetí a předání opravykontrola používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů
 • Požadujeme

 • SOU vzdělánízámečník, potrubářkurzy svařování Z E1, Z G1 výhodoumanuální zručnostchuť pracovat
 • Nabízíme

 • jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,4 %) příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 28.
 • 600 Kč / ročně teplé obědy za 19 Kč (v ceně : hlavní jídlo, polévka, dezert / salát) 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč / měsíc multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 2.

  000 Kč / ročně zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a.

  s. zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost