Skladník/přípravář
NSE Solutions
Jindřichův Hradec, República Checa
před 22 dny

Do provozovny služeb elektroniky v Suchdole nad Lužnicí hledáme šikovné uchazeče na pozici skladník / přípravář.

Požadujeme :

základní nebo SOU vzdělání

zodpovědnost a pečlivost

znalost výkresové dokumentace

Pracovní náplň :

zajištění materiálu pro výrobu naskladnění

manipulace s materiálem

evidence a označení materiálů

Nabízíme :

práce na hlavní pracovní poměr

třísměnný provoz

práce ve stabilní nadnárodní společnosti

finanční ohodnocení na základě praxe a zkušeností

stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete životopis na emailovou adresu s.hrabakova nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 777 432 700 .