Doručovatel novin pro okres Český Krumlov
Mediaservis, s.r.o.
Větřní, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jste ranní ptáče? Chcete si vydělávat peníze a při tom se hýbat? Jste člověk, který potřebuje volnost? Chcete skloubit brigádu s Vaším zaměstnáním?

Pokud jste si na každou otázku odpověděli ano, pojďte k nám do týmu! Rádi u nás uvítáme toho nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele předplatného novin.

Preferujeme bydliště v těchto lokalitách : - Český Krumlov - lokalita Horní Brána - Vyšší Brod - Větřní Do odpovědi vždy uvádějte vaše jméno, celou adresu a telefonní číslo.

Co vás čeká a nemine? - roznos novin je nenáročná práce, která probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště - na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek -

pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději v 7 : 30 hod.

skončíte a budete mít celý den před sebou Požadujeme : Bez čeho se neobejdete? - do odpovědi vždy uvádějte celé jméno, adresu a telefonní číslo -

hledáme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku - důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí Nabízíme : Čím Vás odměníme?

 • pravidelný a stabilní přivýdělek průměrný výdělek se pohybuje kolem 6 500 Kč / měsíčně - naši zaměstnanci oceňují, když si mohou práci naplánovat podle sebe -
 • pokud máte zájem si vydělat více, můžete si k novinám přibrat ještě roznos dopisů nebo letáků - nástup možný ihned Na čem s námi budete pracovat : Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek.

  Jako společnost Mediaservis s.r.o.

  máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme.

  Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi.

  Těšíme se na Vás! Pavla a Dana z náborového oddělení Vzdělání : postgraduální, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení, základní, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Brigády

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost