Obchodně-technický manažer
CODACO ELECTRONIC s.r.o.
Valašské Meziříčí, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro CODACO ELECTRONIC s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hemy 825, Valašské Meziříčí 1 (Valašské Meziříčí), 75701
  • Přidáno : 2.10.2018
  • Řídící pracovníci v oblasti obchodu :

    NÁPLŇ PRÁCE : Řízení realizace zakázek slaboproudých a silnoproudých systémů (telekomunikační, datové, požární a zabezpečovací systémy), zodpovědnost za svěřenou zakázku, vedení montážní skupiny, úzká komunikace s vedením firmy a obchodními zástupci

    POŽADUJEME :

  • praxe v elektro oboru podmínkou
  • vyhláška č. 50 podmínkou, revizní technik EPS a ERO výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP sk. B
  • NABÍZÍME : Práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 13.

    plat, služební automobil, notebook, mobilní telefon

    PRVNÍ KONTAKT : e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)