Mechanik/opravář stavebních strojů - LITVÍNOV
AGROTEC a.s.
  Litvínov, CZ
před 15 dny

Pracovní náplň

Vaším denním chlebem bude příprava jednak nových strojů určeným k předání zákazníkům, ale hlavně zajištění poprodejního servisu, budete mít na starost záruční i pozáruční servis a přímý kontakt se zákazníky v místě použití strojů, stejně tak jako v dílnách, kdy budete realizovat běžný periodický servis a údržbu stavebních strojů, případně diagnostikovat a odstraňovat motorové, elektronické, či hydraulické závady.

Požadujeme

Nemusíte mít vzdělání přímo v oboru, stačí chuť se učit novým věcem a mít chuť uplatnit se v technickém oboru. Výhodou je pak zkušenost z autoopravárenství či opravárenství zemědělských strojů.

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B (C výhodou) a schopnost práce na počítači. Další speciální průkazy jsou též výhodou ( VZV, strojní, svářečský, apod.).

Nabízíme

Na oplátku Vám můžeme nabídnout fajn kolektiv, výplatu závislou na Vašem výkonu, širokou škálu benefitů a možnost zúčastňovat se pravidelně školení v oboru.

 • souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016 / 679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95 / 46 / ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) ( GDPR );
 • tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.

  Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

  pracovního vztah pracovní smlouva

  úvazek práce na plný úvazek

  požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem

  nabízená mzda 30 200 Kč

  společnost AGROTEC servis s.r.o., Hybešova 62 / 14, Hustopeče (Ič 46966757)

  provozovna Litvínov, Nádražní 528

  odpovědná osoba Simona Ševčíková

  číslo nabídky 3357

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost