KUCHÁR, POMOCNÝ KUCHÁR, ŠÉFKUCHÁR - RAKÚSKO. NÁSTUP: IHNEĎ. BONUS 13 A 14 PLAT.
Europersonnel,s.r.o.
Praha-Benice
před 16 dny

Rôzne lokality v Rakúskych lyžiarskych strediskách. (Ybbs at the Danube, Sankt Lambrecht) Hľadáme šikovných kuchárov, pomocných kuchárov, šéfkuchárov, ktorí budú pracovať v hotelovej reštaurácii v rekreačnom stredisku v meste Ybbs at the Danube, alebo v rôznych hoteloch nachádzajúcich sa v lyžiarskych strediskách.

Náplňou práce bude príprava tradičných rakúskych jedál (raňajky, obed, večera). Práca Vám bude pridelená podľa predchádzajúcich pracovných skúsenosti od pomocných kuchárov až po šéfkuchárov.

Požadujeme : - minimálne 2 roky predchádzajúcich pracovných skúsenosti - komunikatívna znalosť nemeckého jazyka Nástup do práce / termíny : : Ihneď.

November 2018 Nabízíme : Plat sa pohyuje od danej pracovnej pozície a od predchádzajúcich pracovných skúsenosti. Základný plat pre pomocného kuchára je 1500 Eur brutto až po 2200 Eur brutto pre šéfkuchára.

Zamestnávateľ po zaučení a určitom čase má možnosť zvýšiť mzdu. Taktiež zamestnávateľ vypláca ako bonus 13 a 14 plat ročne.

Tento bonus je vyplatený v lete a v zime. Mzda je vyplácaná mesačne na bankový účet zamestnanca. Vzdělání : vyšší odborné, vyučení, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost