Programátor průmyslových robotů
Process Automation Solutions s.r.o.
Praha-Motol, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

MV : Průmyslová 1472 / 11, 102 19 Praha 10 Kontakt : Ing.

V.Taberyová, tel. : 296 584 790, e-mail : info.cz pa-ats.com Náplň práce : o Off-line a On-line programování robota o Základní parametrizace a kalibrace robota o Oživení a uvedení do provozu o Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby o Tvorba a řízení projektové dokumentace o Řízení projektů, koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLC Požadavky : o Technické vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenství o Znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací o Praxe s programováním robotů výhodou o Časová flexibilita, ochota cestovat o Řidičský průkaz skupiny B Zam.

výhody : o Roční výkonové prémie o 25 dní dovolené o Příspěvek zaměstnavatele na stravování o Notebook, případně mobilní telefon

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost