Specialista/ka interní komunikace
Komerční banka
Praha,Staré Město
před 12 dny

Hledáme zapáleného komunikátora, člověka, který rád nachází nové způsoby komunikace, miluje práci s textem, rád využívá pro komunikaci nové technologie, neunikne mu žádná chybička, má smysl pro detail, odpovědnost ale i pro humor, má rád lidi a je schopný organizátor.

Hledáme prostě nového kolegu do našeho týmu interní komunikace.

Co budete dělat?

  • Navrhovat témata pro interní komunikaci napříč komunikačními kanály
  • Spravovat a aktivně vytvářet intranetový obsah
  • Tvořit interní videa
  • Zpracovávat podklady a texty různého charakteru, dělat jejich korekturu
  • Dělat reportáže a rozhovory a následně je zpracovávat a publikovat
  • Spolupracovat na přípravě komunikačních plánů na různá témata
  • Podílet se na celobankovních komunikačních projektech, a připravovat veškeré podklady
  • Úzce spolupracovat s různými kolegy napříč bankou
  • Co byste měl / a umět, znát či mít?

  • Psát články, vytvářet obsah, dělat reportáže a rozhovory, zpracovávat různé druhy textů (psaní, stylistika, korektury)
  • Hledat nové způsoby a nejvhodnější formy komunikace
  • Rychle se orientovat v nových technologiích a pracovat s nimi (částečná administrace Intranetu a jeho obsahová optimalizace)
  • Být opravdu komunikativní, proaktivní a hlavně samostatný / á
  • Mít ideálně VŠ vzdělání v oblasti žurnalistiky (není to ale podmínkou)
  • Znát AJ - slovem i písmem, úroveň alespoň B2 pravidelná komunikace s centrálou v Paříži
  • Být skutečně týmový hráč. Pokud jste individuální solitér, pozice by se vám asi nelíbila.
  • Co Vám nabízíme?

  • Příležitost získat zkušenosti v oblasti marketingu a interní komunikace ve velké společnosti
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Podílení se na velkých komunikačních projektech
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Bohatý systém benefitů : 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty -
  • včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

  • Pracoviště v centru Prahy
  • Požádat