ETL Developer
Profinit EU, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 49 dny

Hledáme

Pro naš důležitý a velmi zajímavý integrační projekt hledáme do našeho týmu vhodného kolegu / kolegyni s dobrou znalosti platformy Informatica.

Náplň práce

  • analýza,konzultace a návrh řešení v oblasti platformy Informatica PowerCenter
  • automatizace vytvořených ETL procesů
  • tvorba systémové dokumentace
  • údržba a podpora provozních řešení
  • tvorba transformačních skriptů
  • Požadujeme

  • minimálně 2 roky zkušeností a znalostí v oblasti ETL procesu
  • dobrou znalost Informatica PowerCenter, předchozí zkušenost s minimálně 1 projektem
  • velmi dobrou znalost Oracle, znalost sql
  • znalost platformy Hadoop výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • dobré analytické schopnosti
  • samostatnou osobnost s orientací na výsledek
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např. : důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Typ smluvního vztahu

    Pracovní smlouva, práce na živnostenský list / IČO

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

    Požadované jazyky

    Angličtina (středně pokročilá)