operátor expedice
Lovochemie, a.s.
Lovosice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou, ideálně v oboru skladování, logistika Manuální zručnost Pracovitost Odpovědnost Dobrý zdravotní stav Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii) Řidičský průkaz sk.

C a profesní průkaz výhodou Ochota pracovat ve směnném provozu (12-ti hod.

směny) Náplň práce : Obsluha technologických linek Manipulace s baleným zbožím Vykládka vagónů Kontrolní činnost Úklidové práce v rámci technologie ZAMĚSTANCŮM POSKYTUJEME : Finanční hodnocení a benefity Ostatní benefity Motivující finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené 13.

mzda Bezúročné půjčky pro zaměstnance Odměny akcionáře Program Sport - volné vstupy do sport.

zařízení Stabilizační příspěvek Firemní akce pro zaměstnance Příspěvek na dojíždění Slevové prodejní akce Příspěvek na penzijní / životní pojištění Prodej občerstvení v chemickém areálu Příspěvky na stravování Zázemí skupiny Agrofert Příspěvek na zotavenou Pomoc zaměstnancům v nouzi Příspěvek do firemní cafeterie Zvýhodněné tarify mobilního volání Další informace naleznete na www.lovochemie.cz.

Své životopisy zasílejte na libuse.tomanova lovochemie.cz, tel.

702007942, 416 562 220 Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte s

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost