Obchodník - obchodnice pro Čechy a Moravu
Lenka Chvátlinová
Jihlava
před 16 dny

Jsi v životě na rozcestí a hledáš svůj další směr? Máš dlouhodobé zkušenosti s obchodem na ŽL nebo v rámci MLM? Vyhovuje Ti svoboda, kterou tento způsob práce přináší a zároveň se chceš posunout dál a výš?

Věříš si a baví Tě vést obchodní jednání na vysoké úrovni? Je pro Tebe důležitá kvalita produktu, který prodáváš? Chceš být u rozjezdu něčeho nového?

Spolupodílet na budování značky, která bude mít trvalou hodnotu a dlouhodobý přínos? Nabízím Ti možnost zajímavé spolupráce, která je založena především na telefonickém a osobním jednání s majiteli a řediteli českých firem.

Cílem je zaujmout, vybudovat důvěru a dlouhodobý vztah. Co bude Tvá práce zahrnovat : 1) Získávání nových klientů - prezentace firmy a služeb, budování vztahu, prodej 2) Péči o stálé klienty -

budování vztahu a prodej 3) Podpora klientů při práci se získanými informacemi tak, aby jim přinesly maximální užitek a rádi se k nám vraceli.

Požadujeme : Živnostenský list, praxi s vlastním podnikáním Záměr vydělávat díky své vlastní aktivitě : ) ŘP, automobil a pozitivní vztah k cestování Obchodní zkušenost s jednáním na firemní úrovni (s majiteli firem) je velkou výhodou Vášeň pro obchod a budování vztahů Konstruktivní přístup k životu Chuť učit se nové věci Nabízíme : Možnost stát se prestižním obchodníkem -

jednání na úrovni majitelů firem Zaškolení zdarma a podporu při rozjezdu Vybudovat si dlouhodobou kariéru Základ + provizi z uzavřených obchodů Možnost osobnostního růstu Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, SŠ s maturitou, bakalářské Typ pracovního poměru : Práce na ŽL

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost