Inženýr - vývoj nových technologií
AbCheck s.r.o.
Plzeň, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Požadovaná kvalifikace : Bc.

nebo Ing.

elektrotechnice nebo optickém inženýrství Povinnosti : Úspěšný kandidát bude odpovědný za vývoj nových metod, nástrojů a technologií pro identifikaci a izolaci protilátek.

Klíčové odpovědnosti : Příprava zpráv a vědeckých prezentací, školení zaměstnanců o nových analytických nástrojích, příprava standardních protokolů operačních postupů, dohled nad používáním a údržbou zařízení.

Praktická znalost práce s robotikou, mikroskopickými systémy, lasery a vysokorychlostním zobrazováním. Hluboké zanlosti programování v LavVIEW a FPGA.

Rozsáhlé znalosti o vývoji prototypů elektrických obvodů a nástrojů. Zkušenosti s vývojem vlastních optických systémů, řízení lasery a detekce signálu PMT.

Zkušenosti s mikrofluidickými systémy a strojírenstvím (CAD-design, obrábění) jsou přínosem. Pokročilé znalosti analýzy obrazu jsou výhodou.

Vysoká motivovanost a schopnost pracovat pod časovým tlakem v prostředí obchodní společnosti. Znalost angličtiny nutností.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost