HIL TESTER
AC Jobs
Jablonec nad Nisou
před 4 dny

Je pro Vás důležité, aby Vaše práce měla smysl a rád / a vidíte výsledky své práce? Máte zkušenosti s testováním a rád / a si otestujete sw.

na reálném přístroji? Chcete používat anglický jazyk a práce v mezinárodním týmu Vás láká? Mezinárodní společnost, která se stará o Vaši bezpečnost na cestách, hledá právě Vás.

Pracovní náplň

čem se u nás můžete realizovat :

  • Testování systému elektrických parkovacích brzd
  • Aktivní komunikace a development týmem v zahraničí
  • Aktivní spolupráce na vývoji produktu a jeho testování (komponentní a systémové testy)
  • Co požadujeme?

    Co bychom od Vás chtěli :

  • VŠ technické směru
  • Zkušenost s testováním a automobilovou technikou jsou vítány
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Co nabízíme?

    Co Vám můžeme nabídnout :

  • Špičkové pracoviště mezinárodní společnosti s možností vycestovat na zahraniční pracovní cesty
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5h
  • Výběr z několika chutných jídel každý den
  • Relax room, protože nejlepší nápady má odpočatá mysl
  • Můžete si zatančit na firemním plese nebo přivést svoji rodinu na Family days
  • 25 dní dovolené a extra volné dny, které strávíte s rodinou při významných událostech
  • Požádat