Zástupce vedoucího výroby
Repro Interior s.r.o.
Litvínov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Momentálně hledáme nového člena týmu do oddělení výroby na pozici Zástupce vedoucího výroby.Náplň práce : Zajištění kvality a produkce dle plánu výroby, spolupráce při sestavení plánu, sledování efektivity výroby.

Řízení a dohled nad chodem výrobních linek, spolupráce s ostatními odděleními.Řízení, motivace a hodnocení podřízených, správa docházek.

Výběr a zaškolení nových pracovníků.Sledování a hodnocení výrobních procesů, jejich zlepšení a zefektivňování.Tvorba pracovních návodek.

Administrativa spojená s chodem výroby.Sledování a dodržování bezpečnostních předpisů v provozu.Požadujeme : Min. SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru),Umění řídit a motivovat podřízené,Pozitivní přístup, analytické myšlení, schopnost rychlého rozhodování a samostatnost,Schopnost efektivní komunikace, proaktivita, iniciativa,Zkušenosti s výrobou pro automotive výhodou,Velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook),ŘP sk.

B,Praxe v oblasti textilní výroby, čalounění, výroby sedadel a interiérových dílů,Zkušenosti ve výrobní (ideálně automotive) společnosti, znalost výrobních procesů (výhodou).

Nabízíme : příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu,možnost kariérního růstu,příspěvek na stravování,firemní večírky, akce,občerstvení na pracovišti,firemní vzdělávání - jazykové kurzyVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost