železobetonáři
Labour sevices s.r.o.
Pánov, Česká republika
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci :

  Pracoviště : Na Výhoně 3527, 695 01 Hodonín. VŘ dne 18. 10. 2019 v 11 : 00 hod na pracovišti. Charakteristika : železobetonář přirpavuje, ukládá, váže a svařuje betonářskou výztuž a osazuje železobetonové prefabrikované prvky.

  Pracovní činnosti : volba postupu práce, pomůcek, nářadí a technologických podmínek pro provádění železobetonářských prací.

  Sestavování a ukládání výztuže. Osazování železobetonových konstrukcí a dílců včetně jejich ukotvení. Betonování monolitických konstrukcí ze železového a předpjatého betonu, včetně tenkostenných konstrukcí.

  Svařování výztuže nebo výztužných dílů a prutů. Zhotovování staticky náročných stavebních dílců ze železového betonu. Zesilování konstrukcí z prostého, železového a předpjatého betonu.

  Opravy poškozených částí železobetonových konstrukcí. Obsluha svařovacího zařízení. Praxe min. 1 rok.

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 15 000 16 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost